Krivi su što ne kradu, ne naručuju ubistva, vole svoj narod, ne raskubaju svoju domovinu. Takvi su opasni, kad tad će srušiti naše nasilno i lažavo carstvo.
Krivi su što ne kradu, ne naručuju ubistva, vole svoj narod, ne raskubaju svoju domovinu. Takvi su opasni, kad tad će srušiti naše nasilno i lažavo carstvo.
Srećan Vam rođendan gospodine!
Mi nećemo nikada zaboraviti da ste jedini crnogorski političar koji je u godini u kojoj su izbori, ponosno pošao na izdržavanje zatvorske kazne, zbog onoga što se ni u košarci ne bi smatralo faulom.
Bliži se dan kada će i oni koji su Vam namjestili „robiju“, Vašim i našim činjenjem doći na red da služe svoje kazne, a imaće problem jer neće znati ko koga prije hapsi.
Rekoh ti brate da sam od djedovih priča ovih dana, „daleko se kazalo“ neke se događaju našem napaćenom narodu. Mnogo je onih koji osmišljaju lažne planove i radnje. Tu opet prednjači onaj kome se ne smije reći. Pokojni Petko se povampirio pa na osnovu njihovih laži ne optužuje već tuži li tuži i danju i noću. Tuži šute jer ne smije rogate. Sa svojim tuženjem je prevazišao baku koja je bila najbolja tužbalica. Dešavanja kao iz Aladinove lampe. Tuže mrtvi žive.
Gospodine Đukanovću svojom vladavinom izvadiste po jedno oko iz glave crnogorskom i srpskom narodu a nakon toga im podlo zabodoste nož u leđa priznanjem najveće pravoslavne svetinje Albanskom Republikom Kosovo. Gospodine premijeru sjećate li se one vojne ratne smotre, vojnih jedinica, kada ste nam poželjeli srećan put i ratni uspjeh nad Republikom Hrvatskom.